Blog

Havalimanı Transferleri


Turistlerin cazibe merkezi olan Avrupa, ziyaretçilere en üst düzeyde kolaylık sağlayan geniş bir ulaşım kanalları yelpazesi sunmaktadır. Cenevre, Grenoble, Chambery, Münih, Innsbruck ve Lyon şehirlerinden havalimanı transferlerine varış bölümlerinden hemen erişilebilir. Özellikle yoğun olmayan sezonda indirim oranlarından yararlanmak için çevrimiçi olarak önceden rezerve edilebilirler. Sunulan hizmetler ortak veya özel olabilir. Yolculara kapıdan kapıya hizmet verilebilir veya kararlaştırılan bir yere bırakılabilir. Seçenekler, kişinin izin verilen harcamalarına göre değişir. Lüks bir hizmet, en üst düzeyde konfor için limuzinler ve özel jetler içerir. Bu havalimanı transferlerinin sunduğu hizmetler ne olursa olsun, güvenilir araçları ve profesyonel sürücüleri ile güvenli bir yolculuk vadediyor.

Ulaşımın yoğun olduğu Cenevre'de, havalimanı transferleri deneyimli taksi ve otobüs şoförleri, Avrupa'ya yayılmış bir demiryolu sistemi, tramvaylar ve hatta tekneler tarafından kolaylaştırılıyor. Her şey önceden rezerve edilebilirken, tren, tramvay, otobüs biletleri uçağa binmeden önce bir bilet makinesinden alınabilir. Bu biletler, meşhur Cenevre Gölü'ndeki bir tekne yolculuğunu kaçırmak istemiyorsanız, les mouettes de dahil olmak üzere yukarıda bahsedilen tüm ulaşım araçlarıyla birbirinin yerine kullanılabilir. Cenevre Havaalanı Havaalanından Chamonix kayak merkezine transfer hizmeti. Megeve, Les Contamines, St. Gervais, Courmayeur ve Zermatt gibi çeşitli dağ tatil yerlerine Mounain Bırakma hizmeti. Skiidy Gonzales, Morzine, Les Gets, Avoriaz, Portes du Soleil, Flaine ve Grand Massif'e transfer sağlamaktadır.

Grenoble'dan havaalanı transferleri, şehrin Avrupa'daki muhteşem kayak alanlarının kalbi olmasıyla ünlü olması nedeniyle çeşitli seçenekler sunar. Şehrin sahip olduğu tatil yerlerinden bazıları Alpe d'Huez, Meribel ve Les Deux Alpes'tir. Ben's Bus ve Alpinecab, Grenoble havaalanı kayak transferlerinden bazılarıdır.

Chambery, Courchevel, Val Thorens ve Chamonix gibi popüler Fransız kayak bölgelerinin merkezinde yer almaktadır. Kar Otobüsü Chambery havaalanından Tignes ve Val d'Isere'ye indirimli fiyatla transfer. Mountain Express ve Alpinecab'ın da şehirde ofisleri var.

Münih havaalanı, Alman ve Avusturya Alpleri'ndeki çok sevilen kayak merkezlerine mükemmel erişim sağlar. Kitzbühel'e bir buçuk saatte ulaşılabilir. Maria Alm, Saalbach ve Zell Am See'ye Kayak İstihbarat hizmetleri. Innsbruck'ta İtalya, Almanya, İsviçre ve Avusturya'daki kayak merkezlerine havaalanı transferleri hizmeti vermektedir. Innsbruck havalimanı Tirol bölgesindeki en büyük havalimanıdır.

Son olarak, Lyon Havaalanı, bir dizi tatil yerine geniş erişime sahip küçük bir havaalanıdır. Cenevre, Chambery ve Grenoble'dan farklı olarak, Lyon'daki kayak merkezlerine ulaşmak yaklaşık üç saat sürecektir. Altibus ve Satobus Alpes gibi havalimanı transferleri, birçok farklı kayak merkezine hizmet verebilen güvenilir taşıyıcılardır.

Etiketler: havalimanı transfer, transfer havalimanı