BİZ KİMİZ


cartiertransfer.COM bir Alanya Tours markasıdır. Alanya Tours, A grubu seyahat acentesi ve sertifikalı D2 nakliye şirketidir.

Sektörel ve teknolojik değişiklikleri takip ederek inovasyona adaptasyonu kurumsal bir felsefe haline getiren Alanya Tours , bağımsız seyahat pazarında artan talep ve yaygın şekilde benimsenmesi göz önüne alındığında daha geniş bir kitleye havaalanı transfer hizmetleri sunmaya kararlıdır. İnternet. size cartiertransfer.COM web sitesini sunuyor. cartiertransfer.COM , havalimanı transfer hizmetlerini online olarak satın alabileceğiniz güvenli ve işlevsel bir internet portalıdır. Portalımız üzerinden grup veya bireysel havalimanı transferi siparişi vererek anında onay alabilirsiniz. Ayrıca şirketimizin diğer online portallarına da ilgili linklerden ulaşabilir, otel rezervasyonu, tur rezervasyonu, araç kiralama gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Profesyonel ve deneyimli bir ekip tarafından yönetilen yeni araç filosu ile kolay ve güvenli ulaşım sağlayan portalımız siz değerli misafirlerimize en iyi hizmet anlayışı ile en uygun fiyata hizmet vermekten gurur duymaktadır.

Firmamız Alanya Tours , 1995 yılında Alanya'da A Grubu seyahat acentesi olarak kurulmuştur. Faaliyetlerine ağırlıklı olarak ülke çapında bölgesel ve kısa süreli turlar düzenlemekle başlayan şirket, yıllar içinde sunduğu hizmetlerin çeşitlenmesi ve hizmet kalitesinin artmasıyla istikrarlı bir büyüme sürecini sürdürdü.

Antalya bölgesinde ağırlıklı olarak yurt dışından ve yurt içinden gelen turistlere konaklama, ulaşım, eskort ve tur hizmetleri veren, ayrıca kendi filosu ile araç kiralama, dünyanın her noktasına uçak bileti satışı yapan bir firma. . ..., Kıbrıs'ta seyahat paketleri organizasyonu, yurt içi ve yurt dışı seyahat paketleri. Tur organizasyonu da dahil olmak üzere bir seyahat acentesinden beklenen tüm hizmetleri sunar.

Antalya bölgesinde şubeleri bulunan, merkezi Alanya ve Ankara'da olan şirket, başta Ege bölgesi ve İstanbul olmak üzere diğer bölgelerde de şube sayısını artırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Halihazırda turizm araç filosunun genişletilmesine ve konaklama işlerine yatırım yapan şirket, turizm sektörünün çeşitli alanlarına entegre olarak büyümeyi ve güçlü yapısını korumayı hedeflemektedir.

Her geçen gün daha fazla mükemmelliğe ulaşmak için çalışıyoruz ve sizlerin güvenilir desteğiyle bu yolda yürümeye devam edeceğiz.